Idejas ceļojumiem

Čarterreisi

Esam gatavi piedāvāt visu Latvijas un citu valstu tūroperatoru ceļojumu paketes.

Mēs labi pārzinām aktuālos piedāvājumus un produktus, sekojam līdzi jaunumiem, tāpēc droši varam piedāvāt tieši to, kas ir nepieciešams mūsu klientam.

Klasiskā atpūta

Atpūta pie jūras vilina vienmēr! Katrai pludmalei ir savs ritms un personīgās iezīmes - garas, gludas zeltaino smilšu joslas ar zaigojošiem ziliem viļņiem, liedagi palmu ēnā, kur var pavadīt visu dienu nesastopot nevienu cilvēku. Balto smilšu zonas, kas atrodas tikai dažu minūšu gājienā no koraļļu rifa. Mēs palīdzēsim izvēlēties starp privātu salu Seišelās un greznu kūrortu Dubaijā, starp Turcijas kūrortu “viss iekļauts” un vientuļi stāvošu villu Karību jūras baseinā.

Pasaules pilsētas

Iepazīt citu kultūru vienmēr ir interesanti - izgaršojiet jaunu, aizraujošu virtuvi un apmeklējiet pārsteidzošas, unikālas apskates vietas. Nedēļas nogales brauciens ir ideāls veids kā iepazīt pilsētu vai valsti, kurā vēl neesat bijis.

Veselības tūres

Dažkārt dzīve var kļūt īpaši strauja. Sameklējiet laiku, lai apstātos un nedaudz palutinātu sevi. Uzdāviniet sev aromterapijas masāžu, relaksējieties hidromasāžas vannā, veiciet sejas vai ķermeņa pīlinga procedūru un ļaujieties atveseļošanās rituāliem no jogas līdz meditācijai. Sazinieties ar savu Lagūna atpūtas konsultantu jau šodien, lai uzzinātu par mūsu atpūtas piedāvājumiem SPA viesnīcā vai sanatorijā. Mēs ieteiksim tieši jums piemērotas programmas, lai rastu iespēju atpūsties no ikdienas un atsvaidzināties.

Kalnu slēpošana

Ja vēlaties pavadīt laiku kalnu nogāzēs kopā ar ģimeni, doties romantiskā ceļojumā uz vienu no pasaules 200 slēpošanas kūrortiem vai iecerējāt braucienu draugu kompānijā, mēs piemeklēsim piemērotu izmitināšanu šalē tipa mājiņā, viesnīcā vai apartamentos ar pašapkalpošanos.

Atpūta ar bērniem

Ģimenes vai, drīzāk, bērnu atpūta ir kaut kas vairāk nekā vienkārši atpūta pludmalē, kādas pilsētas, kalnu nogāzes vai Disneja pasaules apmeklēšana. Šī ir iespēja gūt jaunu pieredzi visai ģimenei kopā. Neatkarīgi no tā, vai meklējat ģimenes kūrortu vai ceļojumu uz kādu eksotisku valsti, mūsu konsultanti sniegs jums visaptverošu informāciju par piedāvātajām atpūtas iespējam visām paaudzēm.

Kruīzi

Kruīza patiesais prieks ir doties atklātos ūdeņos un ieraudzīt lietas no cita skatu punkta vai arī sasniegt citā veidā nepieejamos galamērķus. Ceļojums pa upi, ezeru vai jūtu dažkārt var būt vienīgais maršruts grūti sasniedzamos un maz apmeklētos reģionos, sākot ar Sarkanās jūras deltu Vjetnamā līdz Austrālijas visattālākajām Vaitsandejas salām. Šāda ceļojuma laikā ir iespēja apskatīt peldošus tirgus, tempļus un savvaļas dabu, piemēram, orangutanus Borneo salā vai Antarktikas pingvīnus.

Lai ko jūs meklētu, esam pārliecināti, ka spēsim rast risinājumu

Mūsu daudzgadīgā pieredze, unikālās zināšanas un stabilas līgumattiecības ar citiem tirgus dalībniekiem ļauj mums piedāvāt visinteresantāko un kvalitatīvāko tūrisma produktu.