Tūrisma aģentūras pakalpojumi

Individuālās tūres

Mūsu speciālisti palīdzēs saplānot jūsu ceļojumu. Tas nebūs parastais atvaļinājums, bet vienreizējs ceļojums, pilns ar iedvesmojošiem un bagātinošiem iespaidiem.

Mūsu pieeja jūsu brauciena organizēšanai ir ļoti individuāla un balstīta tikai uz jūsu vēlmēm. Tikai jūs izlemjat kā vēlaties ceļot, kuras pilsētas un galamērķi jūs interesē visvairāk.

Sarežģītu ceļojumu plānošana

Šī būs interesantāko galamērķu, aizraujošu maršrutu un populāru apskates vietu kombinācija. Tā ir paredzēta zinātkāriem, intelektuāliem ceļotājiem ar augustu ienākuma līmeni, kuri meklē jaunas atklāsmes, emocijas un piedzīvojumus, aktīvi iepazīstot pasauli.

Viesnīcu, villu un apartamentu rezervēšana

Šeit jūs patstāvīgi varēsiet izvēlēties un rezervēt jums nepieciešamo viesnīcu, villu vai apartamentus.

Mēs izdarīsim visu jūsu vietā, ja būs nepieciešama mūsu palīdzība.

Aviobiļetes

Strādājam ar labākajiem aviobiļešu rezervēšanas agregatoriem, piedāvājot jums maksimāli ērtu maršrutu par vislabāko cenu.

Cenšamies maksimāli samazināt pārsēšanos skaitu, pēc iespējas izvēloties tiešos reisus, bet ja tas nav iespējams - piemeklējam visērtākos lidojumus.

Lietišķais tūrisms

Lietišķie braucieni uz izstādēm, konferencēm, simpozijiem, tikšanos ar ārzemju partneriem pieprasa no kompānijas savlaicīgu organizēšanu.

Laikā, kad koncentrējaties uz sava uzņēmuma mērķiem un pasākumiem, ko rīkojat vai vēlaties organizēt savas profesionālās darbības ietvaros, mēs strādājam pie jūsu lietišķā brauciena programmas.

Piedāvājam mūsu klientiem labākos loģistikas risinājumus saskaņā ar pieejamo budžetu. Mūsu individuālā pieeja katram klientam garantē jūsu brauciena norisi visaugstākajā līmenī.

Ekstrēmās tūres

Aizraujoši piedzīvojumi šodien ir pieprasīti kā vēl nekad.

Riteņbraukšana, pārgājieni, kajakings vai klinšu kāpšana ļaus jums iepazīt ceļojuma galamērķi apzinātākā un pilnvērtīgākā veidā. Tas būs īsts piedzīvojums!

Mūsu partneri piedāvā visu nepieciešamo aprīkojumu, pieredzējušus gidus un pavadoņus, apmešanās vietu, lai atpūstos un atjaunotu spēkus pēc pētījumos pavadītas dienas.

Pasākumu tūres

Ikviena cilvēka dzīvē ir daudz datumu, ko gribētos atcerēties visu mūžu.

Mēs palīdzēsim interesanti sarīkot dzimšanas dienas svinēšanu, kāzas vai vienkārši brīvdienas.

Dalāmies savā pieredzē ar jums

Mēs sniegsim jums padomus, rekomendācijas un idejas, ko var piedāvāt tikai kvalificēts un pieredzējis profesionālis ceļojumu jomā. Mēs vēlamies un varam palīdzēt jums ceļot labāk.

Ikvienu mūsu pakalpojumu piedāvājam balstoties uz daudzu gadu pieredzi, kas ļaus jums mierīgi un bezrūpīgi baudīt piedzīvojumu vai pasākumu.